Narzędziownia

Narzędziownia

Poznaj nasze działy

Dowiedz się więcej o naszych poszczególnych działach. Znajdziesz tu wszelkie informacje.Narzędziownia

Specjalizujemy się w produkcji form wtryskowych przeznaczonych do przetwórstwa tworzyw sztucznych o maksymalnych gabarytach 2500x1500 mm oraz ciężarze do 15 t. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji form wtryskowych. Nasze obecne możliwości pozwalają na wykonanie ok 120 form wtryskowych w ciągu roku i jednoczesną obsługę ponad 300 form pracujących w R&G Plast. Wydział narzędziowy istotnie wpływa na odnoszone przez R&G Plast sukcesy oraz stały rozwój produkcji.

Co nas wyróżnia

To co wyróżnia naszą firmę jako producenta form wtryskowych to fakt, że przy produkcji form wtryskowych możemy wykorzystać własną profesjonalną wtryskownię w celu sprawdzenia poprawnego wykonania form, co pozwala oszczędzać czas na niepotrzebne transfery form, a dzięki możliwości wykonania próbnych wtrysków, jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie i produkcję form wtryskowych na wysokim poziomie.

Wysoką jakość produkowanych przez nas form potwierdzają liczni klienci z Polski, jak i krajów UE. Kierując się Państwa potrzebami możemy zaproponować doskonałe rozwiązania zarówno dla krótkich serii prototypowych jak i dla produkcji seryjnej. W zależności od wymagań wykonujemy formę wtryskową prototypową bądź seryjną.

W pełni angażujemy się w realizację każdego zlecenia. Profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość wykonywanych zleceń sprawiły, że do tej pory zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Dzięki temu w sektorze usług związanych z przetwórstwem elementów z tworzyw sztucznych jesteśmy postrzegani jako wartościowy partner.Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych konstruktorów, programistów, operatorów maszyn CNC oraz ślusarzy narzędziowych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki kompetencji naszej kadry konstruktorów oraz zaawansowanemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie przewidzieć zagrożenia wynikające z trudnych geometrii wypraski oraz podjąć działania mające na celu optymalizację konstrukcji. Pozwala nam to uniknąć wielu problemów konstrukcyjnych już na etapie projektowania. Na każdym etapie przygotowania formy prowadzona jest kontrola najistotniejszych parametrów procesów obróbki i czasu koniecznego do jej wykonania. Wszystkie te elementy wpływają na profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych przez nas zadań.

Wydział Narzędziowy produkuje formy wtryskowe jedno i wielokomponentowe dla takich branży jak:
  • AGD
  • Motoryzacyjna
  • Kosmetyczna
  • Elektryczna
  • Budowlana
  • Ogrodnicza
  • Medyczna