Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Poznaj nasze działy

Dowiedz się więcej o naszych poszczególnych działach. Znajdziesz tu wszelkie informacje.Produkujemy detale o różnej masie na potrzeby branży AGD, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej oraz elektronicznej. Przetwarzamy większość tworzyw termoplastycznych, również modyfikowanych- z dodatkiem uniepalniaczy, włókna szklanego i wypełniaczy mineralnych.

Służymy również pomocą przy doborze tworzyw do konkretnego wyrobu. Posiadamy dużą wiedzę na temat surowców, ich zastosowań oraz właściwości, dzięki czemu mamy stałą listę zaufanych dostawców, producentów krajowych i zagranicznych.
Realizujemy zlecenia od projektu detalu, poprzez wykonanie prototypu, do finalnego etapu, czyli produkcji seryjnej. Przy współpracy z firmami z różnych branż wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania mające na celu polepszenie jakości produktów oraz obniżenie kosztów.

Nasza wtryskownia działa w pełni automatycznie, co pozwala zadbać o precyzję i powtarzalność wykonywanych elementów. Ponieważ dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym a proces realizacji zleceń odbywa się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, oferujemy:

  • produkcję i montaż wyrobów, z wykorzystaniem form powierzonych nam przez klienta,
  • opracowanie nowego projektu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta,
  • opracowanie projektu i produkcję nowego produktu z wykorzystaniem własnych form, wytworzonych na potrzeby danego zlecenia.

Magazyn

Do naszej dyspozycji mamy nowo wybudowany Magazyn wysokiego składowania. Magazyn posiada 8 000 miejsc paletowych o powierzchni 3 600 m2